کارولین پریش، شهردار منتخب میسیساگا، در حال آمدن است


آخرین اخبار جو وارمینگتون را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

یک کارت وحشی در عرشه سیاسی در GTA پرتاب شده است که بازی سیاسی را آنطور که امروز می شناسیم تغییر خواهد داد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

با انتخاب کارولین پریش به عنوان شهردار جدید میسیساگا، بازی جذاب‌تر شد.

تبلیغات 3

محتوای مقاله

او در سخنرانی پیروزی خود کنایه زد: “همانطور که می دانید، من می توانم بسیار جذاب و بسیار قوی باشم.” ما از جذابیت و قدرت استفاده خواهیم کرد و جهان را در اختیار خواهیم گرفت.»

او شوخی نمی کند. پریش برای به دست آوردن این شغل مدت زیادی صبر کرده است – به طور دقیق 35 سال.

حالا نگاه نکنید، اما شهردار میسیساگا یک جنگنده است و هیچکس بیشتر از نخست وزیر داگ فورد، نخست وزیر جاستین ترودو، شهردار تورنتو، اولیویا چاو و شهردار برامپتون، پاتریک براون، آن را درک نمی کند.

محتوای مقاله

تبلیغات 4

محتوای مقاله

آنها می دانند که این به چه معناست. یک وزنه سنگین سیاسی جدید در صحنه وجود دارد – کسی که هیچ زندانی را نگه نمی دارد و احساسات خود را در مورد همه چیز میسیساگا نگه نمی دارد.

او گفت: «فقط می‌خواهم یک چیز بسیار مهم را به شما بگویم. سه شهردار (در منطقه پیل) واقعاً با هم کنار می‌آیند و وقتی به کوئینز پارک یا اتاوا برویم (اگر) به سهم خود نیاز داشته باشیم، فوق‌العاده خواهیم بود.»

شهردار منتخب پریش ممکن است یک کمپین کم‌کلید برای محافظت از مقام رهبری خود راه‌اندازی کرده باشد. کار کرد. به سختی.

توسط ویراستاران توصیه شده است

تبلیغات 5

محتوای مقاله

اگرچه با 43494 رای یک پیروزی قاطع بود، اما او با حمایت بسیار کمتری نسبت به ارقام اولیه پیروز شد. این تا حدی به دلیل جنبش “هر کسی به جز پریش” در پشت صحنه بود، و تا حدودی به این دلیل که او در مقابل برخی از نامزدهای بسیار خوب شرکت می کرد. اعضای شورای الوین تجو (35005 رای)، دیپیکا دامرلا (27119) و استیون داسکو (22408) در این کمپین به قدری خوب بودند که تمام احساسات خود را علیه پریش به اشتراک گذاشتند و در نهایت به این سیاستمدار کهنه کار پیروز شدند.

“اگر یکی از آنها از دیگری حمایت می کرد، چه کسی می داند اینجا چه اتفاقی می افتاد؟” استیو جی، مشاور املاک میسیساگا گفت. با این حال، عملکرد قوی این سه نفر این امکان را برای یکی از آنها فراهم می کند تا پریش را در جلسات شورا و در انتخابات بعدی به چالش بکشد.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

تبلیغات 7

محتوای مقاله

اگر تنها یکی از آنها مدعی برتری بود، پریش می توانست بازنشسته شود. در عوض، او کلانتر جدید شهر است که از کسی نمی ترسد.

یک چیز مسلم است، اگر مردم فکر می کردند که او در مسیر کمپین برای جایگزینی بانی کروبی، پریش جدید است، ساکت است، خیلی سریع متوجه می شوند که او نه تنها چیزی برای گفتن دارد، بلکه آن را با صدای بلند نیز بیان خواهد کرد.

فورد، ترودو و چاو ممکن است عاقلانه باشند که به آن گوش دهند، زیرا پریش کسی نیست که مورد آزار و اذیت قرار گیرد. او همچنین اصرار دارد که لیبرال نیست.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

او اخیراً به من گفت: “مردم فراموش می کنند که من در دو سال گذشته به عنوان یک نماینده مستقل در اتاوا نشسته ام.”

دلیل اینکه او از جلسات حزب انصراف داد این بود که سعی کرد نظرش را بگوید و اهمیتی ندهد که چه کسی توهین می کند. او برای اظهاراتش در مورد جورج دبلیو بوش، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، بسیار داغ شد و جنگ عراق را «ائتلاف احمق‌ها» خواند.

تبلیغات 8

محتوای مقاله

البته در آن زمان مورد قدردانی قرار نگرفت، اما در دهه‌های بعد، افراد زیادی با او موافق بودند که جنگ‌های عراق و افغانستان آنقدرها خوب کار نمی‌کرد و شاید بالاخره او در سمت راست قرار داشت. .

تبلیغات 9

محتوای مقاله

پریش همچنین با لیبرال‌های هم‌پیمان خود به خاطر اینکه نخست‌وزیر پل مارتین را «ضعیف» خطاب می‌کرد، مشکل داشت، اما در نهایت، استیون هارپر رئیس خود را در انتخاباتی شکست داد که بسیاری از مردم با او موافق بودند. شاید حقیقت این باشد که پیرمرد 77 ساله همیشه بیشتر برای سیاست شهرداری مناسب بوده تا سیاست حزبی. او سزاوار فرصتی است تا نشان دهد چه کاری می تواند انجام دهد و مردم میسیساگا این فرصت را به او دادند.

پریش برای خودش فکر می کند و نشان داده است که قصد دارد قویاً از جامعه خود دفاع کند.

جی که 30 سال است در میسیساگا خانه می فروشد، می گوید: «این خبر خوبی برای میسیساگا است، زیرا هیچ کس بهتر از کارولین پریش جزئیات شهر را نمی داند. و هیچ‌کس نمی‌داند که چگونه می‌تواند بهتر از او در یک جلسه منظور خود را منتقل کند.»

تبلیغات 10

محتوای مقاله

این بدان معناست که اگر فورد تصمیم بگیرد هزینه نگهداری آزادراه گاردینر را بپذیرد، پریش آنجا خواهد بود و می‌گوید: «برای میسیساگا چه کاری می‌توانید انجام دهید؟» در حالی که دولت فدرال برای کمک به پرداخت هزینه های جام جهانی در تورنتو تلاش می کند، پریش آنجا خواهد بود تا در مورد ساخت یک استادیوم جدید فوتبال در میسیساگا صحبت کند.

تبلیغات 11

محتوای مقاله

اگر فرصتی برای گسترش حمل و نقل از تورنتو به منطقه یورک وجود داشته باشد، پریش آماده است تا مطمئن شود Mississauga فراموش نشده است. این نوید می دهد که برای روزنامه نگاران مزایایی به همراه داشته باشد، زیرا خسته کننده نخواهد بود. انتخاب او همچنین می تواند اقدامات زیادی را برای شهروندانی که او نمایندگی می کند ایجاد کند.

پریش، که ناتالی هارت در دومین انتخابات میان‌دوره‌ای میسیساگا، کرسی بخش 5 او را به دست آورد، می‌تواند در نهایت شخصیت‌هایی مانند مل لستمن، راب فورد و البته دشمن قدیمی‌اش، شهردار فقید میسیساگا، هازل مک کالیون را بر عهده بگیرد. ، 36.

پریش به من گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند که ما با هم دشمن بودیم، اما این درست نیست.” تقریبا هر هفته ناهار می خوردیم.

مک کالیون برای شهرش وارد جنگ شد و پریش دوشنبه شب به صراحت اعلام کرد که قصد دارد این راههای عالی را دنبال کند.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقالهدیدگاهتان را بنویسید