کریستین مک کافری از 49ها کاور Madden را دریافت کرد


محتوای مقاله

کریستین مک کافری با بازی ویدیویی Madden NFL با برادرش بزرگ شد و آرزو داشت که روزی بازیکنی در لیگ شود.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

قرار گرفتن روی جلد یک بازی ویدیویی معروف حتی در نظر گرفته نشد.

شرکت الکترونیک آرتز سه‌شنبه اعلام کرد که ستاره San Francisco 49ers روی جلد EA Sports Madden NFL 25 خواهد بود که در 16 آگوست در سراسر جهان عرضه می‌شود.

مک کافری گفت: این یک افتخار بزرگ است. “این چیزی است که هرگز تصور نمی کردم برای من اتفاق بیفتد. همیشه تصور می کردم که در لیگ بازی کنم و در لیگ موفق باشم. اما هرگز به ذهنم خطور نکرد که روی جلد مدن باشم. هرگز فکر نمی کردم این اتفاق برای من بیفتد.”

مک کافری فصل گذشته بهترین بازیکن تهاجمی سال AP بود زیرا به سانفرانسیسکو کمک کرد تا به سوپربول برسد. او با 2023 یارد اسکریمیج NFL را رهبری کرد و با 21 تاچ داون به قهرمانی NFL رسید.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

کریستین مک کافری روی جلد Madden NFL 25.
کریستین مک کافری روی جلد Madden NFL 25. عکس از EA Sports

افتخار جلد Madden یک هفته پس از تمدید قرارداد دو ساله مک کافری به مبلغ 38 میلیون دلار به دست آمد تا تا فصل 2027 با 49ers باقی بماند. مک کافری به یک دونده نادر تبدیل شده است که می تواند دومین قرارداد بزرگ کهنه کار را به دست آورد، زیرا او به دنبال افزایش سطح دستمزد در موقعیتی است که در دهه گذشته شاهد رشد اندک یا بدون رشد در صدر بازار بوده است.

McCaffrey اولین کاور Madden از سال 2014 است که بری سندرز روی جلد جهانی و آدریان پترسون در نسخه جایگزین PS4 و XBox One حضور داشتند.

مک کافری در مورد بازگشت به کاور گفت: «فکر می‌کنم بزرگ است. امیدواریم این گامی در مسیر درست برای مدافعان دونده باشد. ما در چند سال گذشته کمی تحت فشار بوده ایم. بنابراین امیدوارم بتوانیم همه چیز را به جایی که باید باشد برگردانیم.”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

تنها دونده های دیگری که روی جلد جهانی حضور دارند عبارتند از: پیتون هیلز (2012)، شان الکساندر (2007)، مارشال فالک (2003) و ادی جورج (2001).

گاریسون هرست در سال 1999 روی جلد بین المللی بود و تنها بازیکن 49 نفری بود که قبل از مک کافری در آن فصل روی جلد بود.

مک کافری امیدوار است که این تبلیغ روی جلد به تبلیغ هدفی که او به آن اهمیت می دهد کمک کند. سال گذشته، بنیاد مک‌کافری پروژه لوگان را برای قدردانی از یکی از حامیان جوان خود، لوگان هیل، که در سال 2021 در سن 13 سالگی بر اثر سرطان درگذشت، راه‌اندازی کرد.

مک کافری در پایان نبرد با سرطان، پیراهن امضا شده را برای هیل فرستاد و هیل در آن به خاک سپرده شد. سپس مک‌کافری از تمایل هیل برای خرید کنسول‌های بازی برای بیمارستان‌های کودکان در سراسر کشور مطلع شد و برای رسیدن به این هدف تلاش کرد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

مک کافری درباره آرزوی هیل گفت: «این الهام بخش است. “این تحقیر آمیز است. من فکر می کنم این برای همه درسی است که حتی زمانی که روزهای سختی را پشت سر می گذارید، به دیگران فکر کنید. به خودت گم نکن این پسر جوانی است که حتی دبیرستان هم نرفته است، یکی از بدترین چیزهایی را که یک بچه می تواند تجربه کند، به شدت فداکار است.”

بنیاد مک‌کافری بیش از 45 کنسول بازی را به بیمارستان‌های سراسر کشور اهدا کرده و در دو سال گذشته از Logan Bowl حمایت کرده است، که در آن هشت بازیکن NFL در مسابقات Madden برای جمع‌آوری پول برای پروژه لوگان شرکت می‌کنند. هالیوود براون برنده مسابقات امسال شد.

مک کافری گفت: “من فکر می کنم کارهای جالب زیادی وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید.” “من فکر می کنم ما می توانیم کارهای جالب زیادی انجام دهیم. بدیهی است که ما باید از خلاقیت خود استفاده کنیم و ذهن تیمم را کنار هم بگذاریم تا بتوانیم پتانسیل این موضوع را به حداکثر برسانیم و امیدوارم به بچه های زیادی کمک کنیم و به اندازه تعداد کنسول های بازی در بیمارستان های سراسر کشور قرار دهیم. ممکن است.”

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید