گزارش: شاهزاده هری “خانه دائمی” در لندن در نزدیکی دوستان می خواهد


محتوای مقاله

طبق گزارش‌ها، شاهزاده هری به دنبال “خانه دائمی خود در بریتانیا” در نزدیکی شرکای غیرمعمول خود است زیرا آنها با همسر مگان مارکل مشکل دارند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

بنابراین، اگر دوستانش در ایالات متحده با او ملاقات نکنند، تصور می‌شود که هری به دنبال بالشتک خود در آن سوی حوض است. یک آینه.

هری و مگان در سال 2020 انگلیس را ترک کردند و خانه جدیدی در سانتا باربارا، کالیفرنیا پیدا کردند، جایی که آنها دو فرزند – آرچی 4 ساله و لیلیبت 3 ساله – را بزرگ می کنند.

دوک و دوشس ساسکس از زمانی که در سال 2023 از کلبه فروگمور اخراج شدند، جایی در بریتانیا نداشته اند، بنابراین هری که از اقامت در هتل ها در طول بازدید خسته شده است، می خواهد پایگاه جدیدی در لندن پیدا کند.

تام کوین، نویسنده و کارشناس، به این نشریه گفت: با گذشت زمان، هری جنبه های خاصی از زندگی سابق خود را در بریتانیا از دست می دهد.

“به ناچار دوره ماه عسل، زمانی که همه چیز در ایالات متحده جدید و هیجان انگیز است، رو به پایان است و هری با عینک های رز به گذشته نگاه می کند.”

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

توسط ویراستاران توصیه شده است

هری در خاطراتش نوشت یدکی چگونه او فکر می کرد که کلبه فروگمور “خانه ابدی” او خواهد بود، اما متوجه شد که پس از ملاقات با شاه چارلز و شاهزاده ویلیام پس از تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ، این اتفاق نمی افتد.

او نوشت: «اینجا زمانی خانه ابدی من بود. در عوض، معلوم شد که این فقط یک توقف کوتاه دیگر بوده است.»

روند اخراج این زوج در ژانویه 2023، یک روز پس از انتشار کتاب آغاز شد.

کوین توضیح داد که هری دلش برای دوستانش از کالج ایتون و دوستانش از ارتش تنگ شده است، “بسیاری از آنها به این دلیل که با مگان ارتباط برقرار نمی کنند” به آنجا مراجعه نکرده اند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

با این حال، لزومی ندارد که یک تخته مجردی بریتانیایی باشد که مگان و بچه‌ها در آن درگیر نیستند.

در واقع، کوین گفت یک آینه که مگان آماده بازگشت به بریتانیا است – اما به شرطی که آنها خانه ای برای خود داشته باشند.

او گفت: “مگان گفته است که تنها در صورتی حاضر است به انگلیس بازگردد که او و هری خانه خود را داشته باشند و امنیت هر دو بسیار مهم است.” مگان هرگز به بریتانیا بازنخواهد گشت و نزد اقوام شوهرش خواهد ماند.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

اگر این زوج بتوانند یک خانه دائمی پیدا کنند و مشکل امنیتی را حل کنند، مطمئناً می خواهند فرزندان خود را به بریتانیا بیاورند، اما برای رسیدن به جایی که آرچی و لیلی می توانند رشد کنند، دیپلماسی زیادی لازم است. روابط صمیمانه و گرم با پسرعموهایشان جورج، شارلوت و لوئیس.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

به گفته کوین، “هری مصمم است خانه دائمی خود را در بریتانیا پیدا کند، به همین دلیل است که او به دنبال اقدامات قانونی برای وادار کردن مالیات دهندگان بریتانیایی به پرداخت هزینه امنیت خود است.” حفاظت امنیتی توسط مالیات دهندگان

در اوایل سال جاری، پس از اینکه قاضی گفت که دولت پس از ترک شغلش به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی و نقل مکان به ایالات متحده، دولت برای سلب امتیازات امنیتی از او اقدامی غیرمنطقی نکرده است، به پرداخت 90 درصد از هزینه های قانونی وزارت کشور محکوم شد. سخنگویی به بی‌بی‌سی گفت، اما او از آن زمان حق درخواست تجدیدنظر را به دست آورده است و به شکاف ایجاد شده توسط کمیته اجرایی سلطنتی و VIP (RAVEC) ادامه خواهد داد.

در بیانیه آمده است: «دوک درخواست رفتار ترجیحی نمی‌کند، بلکه برای اعمال منصفانه و قانونی قوانین خود راوک، تضمین می‌کند که مطابق با سیاست‌های مکتوب خود راوک، توجهی مشابه دیگران دریافت می‌کند».

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید