PWHL Toronto جولیا گاسلینگ را در دور اول درفت انتخاب می کند


آخرین اخبار مایک گانتر را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

PWHL Toronto مجبور نبود تکالیف زیادی انجام دهد تا بتواند اولین انتخاب را که در مجموع ششمین در درفت PWHL 2024 بود به دست آورد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

جولیا گاسلینگ که اهل لندن، انتاریو است، با مدیر کل جینا کینگزبری و سرمربی تیم تروی رایان آشنا است، زیرا برای این زوج به عنوان مدیر کل و سرمربی تیم ملی هاکی روی یخ زنان کانادا خدمت کرده است.

گاسلینگ در قلب یک گلزن است و او پوششی را ارائه می دهد که تورنتو در صورتی که گلزن برتر تیم، ناتالی اسپونر، فصل آینده هر امتیازی را از دست بدهد، به آن نیاز دارد.

اسپونر در بازی 2 سری نیمه نهایی PWHL تیم مقابل مینه سوتا، قهرمان نهایی جام والتر، از زانو آسیب دید.

اسپونر تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حالی که جدول زمانی برای توانبخشی او مشخص نیست، او به خوبی می‌توانست از فصل عادی خارج شود.

گاسلینگ آزادی و تمایل فوق العاده ای به گلزنی دارد. صدمه نمی بیند که اسپونر یک الگوی نمونه برای گاسلینگ بود که ترکیب بینی اش را برای توری و اندازه خالص (5 فوت-11) به اشتراک می گذارد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

فصل گذشته، گاسلینگ در آخرین فصل خود برای دانشگاه سنت لارنس 22 گل به ثمر رساند که در مجموع 7 گل برنده بازی به ثمر رساند، که نشان از توانایی او در زدن هر گلی، بلکه گل های بزرگ برای تیمش دارد.

گاسلینگ اولین کانادایی نبود که از هیئت مدیره خارج شد و یا حتی اولین عضو تیم ملی کانادا نبود که به عنوان درفت دعوت شد. هر دو جایزه به سارا فیلر، بومی جورج تاون و برجسته پرینستون تعلق گرفت.

فیله که به عنوان MVP جام جهانی زنان 2023 در برامپتون انتخاب شد، بهترین انتخاب برای اولین انتخاب بود. تنها استخدام اخیر سرمربی قدیمی کلگیت، گرگ فارگو، در PWHL نیویورک نشان داد که او ممکن است روی تیم جدیدش تأثیر بگذارد تا از چهره ای آشناتر در ادمونتون و شریک تیم کانادایی فیله، دانیل سرداچنی، که پنج سال در کلگیت گذرانده بود، استقبال کند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

در پایان، نیویورک تصمیم گرفت به فیلر بچسبد.

تورنتو نیز با انتخاب دوم نزدیک ماند و مگان کارتر بومی میلتون را از شمال شرقی انتخاب کرد.

کارتر با پیوستن به افرادی مانند رناتو فست، جوسلین لاروک، کالی فلانگان و الی مونرو در خط آبی تروی رایان، سپاه دفاعی تورنتو را تقویت خواهد کرد.

کینگزبری و رایان در دور سوم تیم (مجموع هجدهم) به حمله بازگشتند و ایزی دانیل برنده پتی کازمایر کورنل را گرفتند.

دنیل، مانند گاسلینگ، بازیکن دور اول تورنتو، بازیکن تهاجمی بسیار ماهری است، و این را 21 گل و 38 پاس گل او در فصل گذشته برای کورنل نشان می دهد.

اتاوا در مجموع دومین گلزن گلدن سرداچنی را گرفت.

این بازیکن بومی ادمونتون در مسابقات قهرمانی هاکی زنان جهان در اوتیکا، نیویورک در ماه آوریل، برنده وقت اضافه را برای کانادا به ثمر رساند و پیروزی ایالات متحده در خانه را رد کرد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

هارتی به یک باشگاه مستقر در اتاوا می پیوندد که قبلاً با چهره های آشنا از بازیکنان تیم ملی مانند برایان جنر، امیلی کلارک و اشتون بل پر شده است.

او همچنین با کلارا مک‌لئود، سرمربی اتاوا، که به عنوان یک نوجوان 18 ساله در بازی‌های زمستانی کانادا بازی می‌کرد، آشنایی دارد، جایی که آلبرتا در هاکی زنان مدال طلا گرفت.

مینه سوتا، تا حدودی شگفت انگیز، کلر تامپسون را با سومین انتخاب کلی انتخاب کرد. این بازیکن 26 ساله بومی تورنتو فصل گذشته در لیست غیرفعالان نیویورک قرار داشت اما با تکمیل مدرک پزشکی خود بازی نکرد.

اولین تجارت خارج از فصل 2024-2025 بین PWHL نیویورک و PWHL بوستون بود. نیویورک از اولین انتخاب در دور دوم (شماره 7 در مجموع) به همراه اولین انتخاب در دور هفتم (شماره 37) و دور نهایی در ازای انتخاب دور دوم بوستون (10) یعنی دور سوم خود صرف نظر کرد. انتخاب (16) و در دور پنجم (28).

تبلیغات 6

محتوای مقاله

نیویورک یک انتخاب اضافی دریافت می کند، اما باید از یک مدافع درجه یک در Daniela Peisova که نیمی از بهترین جفت دفاعی SDHL Lulea با Ronia Savolainen بود، صرف نظر کند.

اما اولین سورپرایز واقعی شب درفت احتمالاً تا دور سوم اتفاق نیفتاد، زمانی که مونترال، اولین بار از دو تایم اوت پنج دقیقه ای اختصاص داده شده برای بحث در مورد مسائل را قبل از انتخاب ابی بارین، که در واقع 14 بازی با مینه سوتا انجام داد، انجام داد. درست بعد از فارغ التحصیلی از دانشکده داروسازی

او در درافت برگشت و مونترال که به دنبال افزایش سختی به تیم خود بود، بارین را انتخاب کرد.

این در را برای تورنتو باز کرد تا دنیل را بگیرد.

mganter@postmedia.com

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید