نامه‌هایی به سردبیر، 12 ژوئن 2024


محتوای مقاله

هزینه مالیاتی بزرگ

تبلیغات 2

محتوای مقاله

کانادا اغلب در برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی به عنوان یک “کشور مالیاتی” مورد شوخی قرار می گیرد. اما حقیقت دارد. در کانادا بدون دولت نمی توانید یک دلار درآمد داشته باشید، یک دلار خرج کنید، یک دلار پس انداز کنید یا سرمایه گذاری کنید. و با یک قلم، دولت لیبرال می‌تواند مالیات جدیدی بر هر چیزی که فکر می‌کند درآمد بادآورده دارد (آیا این پول بادآورده نیست؟) بدون اینکه در ازای آن چیزی تولید کند یا نشان دهد که «ارزش برای پول» دریافت می‌کند، وضع کند. اگر آنها را بیهوده در پروژه هایی (اغلب طرح های خرید رأی) با سود مشکوک پرتاب کنند. آنها ادعا می کنند که “به کانادایی ها کمک می کنند” در حالی که آنها و کشور را ورشکست می کنند. در کانادا، تنها راه پیشروی “فرد معمولی” برنده شدن یک جایزه لاتاری معاف از مالیات است.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

تونی بوربلی

کلگری

(بار مالیاتی بالای کانادایی ها تأثیر منفی بر توانایی ما برای سرمایه گذاری و پس انداز برای دوران بازنشستگی داشته است. اما ترودو آنقدر دور از دسترس است که نمی داند در واقعیت های روزمره کانادایی ها چه می گذرد.)

کار خوب، لچه

من پیشنهاد نمی کنم که استفن لچه یک برادر دوقلو داشته باشد. در حالی که هوش و عقل سلیم او نعمتی برای انرژی خواهد بود، سیستم آموزشی ما اکنون در دست یک ایدئولوژی چپ پرشکوه خواهد بود. لچه برای یک آموزش ریاضی و علوم واقعی که فرزندان ما را برای موفقیت آماده کند فشار می آورد. خیلی غمگین

جی. کانوی

تورنتو

(تاد اسمیت را خیلی سریع اخراج نکنید، او در کارنامه های دیگر به خوبی عمل کرده است – انتظار می رود در آموزش نیز موثر باشد.)

انتخاب بد

تبلیغات 4

محتوای مقاله

رای دهندگان آمریکایی در مورد اینکه در انتخابات ریاست جمهوری آینده چه باید بکنند دچار تعارض هستند و هیچ یک از نامزدها به میل خود نیستند. آیا ما در اینجا در کانادا با چنین چیزی مواجه شده ایم که نخست وزیر ما چندان مورد پسند نیست، اما رهبر مخالفان نیز چنین نیست؟ اگرچه انتخابات هنوز خیلی دور است، اما بیش از یک سال دیگر، نظرسنجی ها می توانند تغییر کنند و تغییر خواهند کرد. نکته این است که چه کسی می تواند جایگزین نخست وزیر ما شود؟ هیچ کاندیدایی علاقه زیادی نشان نداده است، هیچ کس قرار نیست رهبری لیبرال ها را بر عهده بگیرد. با توجه به این سناریو، من PM خود را ترجیح می دهم.

آنانت ناگپور

اتاوا

(کانادایی ها به این واقعیت رسیده اند که زمان تغییر فرا رسیده است – که برای لیبرال ها نوید خوبی ندارد.)

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید