نامه هایی به خورشید: چهارشنبه 12 ژوئن 2024


محتوای مقاله

پاسخ: با وجود کاهش خدمات، TransLink از دریافت عوارض از رانندگان در جاده ها خودداری می کند

با وجود توصیه‌های گزارش‌های خود و شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در سراسر جهان، TransLink می‌گوید قیمت‌گذاری موبایل را بررسی نخواهد کرد زیرا محبوبیت ندارد. رهبری که ما در این شرایط اضطراری آب و هوایی به شدت به آن نیاز داریم کجاست؟

در نتیجه این کوته فکری، متوجه شدیم که TransLink مجبور خواهد شد خدمات اتوبوس و ریلی را در سال 2026 به میزان دو سوم کاهش دهد. قیمت جابجایی ممکن است 1.6 میلیارد دلار افزایش یابد. دولت استان در برابر این تصمیم مضحک چه می کند؟

تبلیغات 2

محتوای مقاله

مری شرلوک، ونکوور

کابوس انتظار طولانی برای اتوبوس، سوار را در آرزوی حمل و نقل بهتر رها می کند

پاسخ: مسیرهای RapidBus هزاران نفر را در اطراف مترو ونکوور جابه‌جا می‌کنند، اما برخی شهرها از این امر خودداری می‌کنند

این مقاله در مورد “مسیرهای اتوبوس سریع” خاطرنشان می کند که حلقه اتوبوس مبادله Surrey-Newton دارای زمان انتظار RapidBus از هشت تا 10 دقیقه است. این مدت زمانی است که من فقط می توانم رویای زندگی در دره لین را در سر بپرورانم.

در راه بازگشت به خانه از مرکز شهر پس از شرکت در روز موسیقی VSO در 1 ژوئن، 30 دقیقه برای اتوبوس Lynn Valley (210) منتظر ماندم. این یک برنامه عادی پس از ساعت کاری است و مشخصا راهی برای تشویق مسافران نیست. اتوبوس فقط با اتاق ایستاده پر شده بود.

جودیت بروک، نورث ونکوور

افزایش بودجه شهرداری: «به هیچ وجه»

پاسخ: دن فومانا: بودجه شهرداری ونکوور ممکن است یک بار دیگر افزایش یابد

من می گویم به هیچ عنوان نباید بودجه شهردار را افزایش داد. مالیات بر دارایی ما در سال 2024 پس از اعطای کمک مالی بریتیش کلمبیا به مالکان خانه 11.39 درصد افزایش یافت و ما به عنوان بازنشسته درآمد اضافی برای جبران این افزایش نداریم.

کن سیم، با سابقه حسابداری خود، باید به خوبی بداند که افزایش ها باید محدود باشد. زمان آن فرا رسیده است که شهردار و شهر در حد بودجه خود باقی بمانند، به خصوص که در دوره بعدی با انتخاب مجدد روبرو هستند.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

دالاس دوبی، ونکوور

اولین قدم در مبارزه با یهود ستیزی این است که آن را در خود بشناسید

چند روز پیش کنیسه ای در ونکوور از آتش سوزی جان سالم به در برد. کوکتل مولوتف، شلیک گلوله، خرابکاری، تهدید و سایر حملات به مؤسسات و مردم یهودی در کانادا به طرز چشمگیری افزایش یافته است و همه ما باید نگران باشیم.

یهودیان که حدود یک درصد از جمعیت را تشکیل می دهند، هدف حدود 50 درصد جنایات ناشی از نفرت هستند. اغلب ما جدیت یهود ستیزی را نادیده می گیریم زیرا تصور می کنیم که این “اثر” درگیری های خارجی است.

اما سایر درگیری‌های بین‌المللی این سطح از نفرت، خرابکاری، تهدید و خشونت را در داخل کشور ایجاد نمی‌کنند. چرا این یکی؟ یهودستیزی در کانادا وجود دارد و مشکلی است که همیشه به دنبال جرقه ای برای شعله ور شدن آن است.

در حالی که انواع اقدامات مخرب و خشونت آمیز یهودی ستیزی که اخیراً در اخبار مشاهده می کنیم جدی و خطرناک هستند، سایر اشکال یهودی ستیزی حتی گسترده تر هستند – و این پتانسیل را دارند که اثرات طولانی مدت بر سیاست ما داشته باشند. .

بسیاری از ما کلیشه های ناخودآگاه درباره یهودیان داریم که حتی نمی دانیم وجود دارند. پاسخ ما به آنچه در اخبار می بینیم با سوگیری های ذاتی رنگ می شود، مانند فرضیات مربوط به یک “مجتمع آزار و شکنجه” یهودی یا این ایده که چیز خاصی در مورد یهودیان وجود دارد که باعث می شود آنها مرتکب جنایات نفرت شوند (شکلی از سرزنش قربانی در مردم. of good در مورد هیچ گروه دیگری ثبت نام نخواهد کرد).

تبلیغات 4

محتوای مقاله

اولین قدم در مبارزه با ظهور یهودستیزی این است که آن را در خود بشناسید و حلقه های نفوذ را به چالش بکشید. در 23 ژوئن، Upstanders Canada یک ابزار کاربردی جدید را منتشر می‌کند، به‌عنوان Upstander: چگونه متحدان می‌توانند یهودی‌ستیزی را بشناسند و با آن مقابله کنند. در UpstandersCanada.com بیشتر بیاموزید.

پت جانسون، مدیر Upstanders کانادا

ما باید مصرف انرژی خود را محدود کنیم

پاسخ: زمان محدود کردن انتشار سوخت های فسیلی فرا رسیده است.

مگان فاندریچ در کار خود بر محدود کردن عرضه سوخت های فسیلی اصرار دارد.

در واقع، ما به محدودیت تقاضا، محدودیت مصرف انرژی نیاز داریم. این به معنای اقداماتی مانند توقف سفرهای هوایی و محدود کردن بزرگترین موتور اقتصاد – کاهش کسالت انسان است. در تلاش برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای، خانم فاندریچ در جهت اشتباهی کار می کند.

کاتلین مک کراسکی، ساری


نامه ها به سردبیر باید به آدرس sunletters@vancouversun.com ارسال شود. برای گزارش اشتباه تایپی اینجا را کلیک کنید.

آیا این داستان چیز بیشتری دارد؟ ما دوست داریم از شما در مورد این یا داستان های دیگری که فکر می کنید باید درباره آنها بدانیم بشنویم. ایمیل vantips@postmedia.com.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید