نجات غریق قبل از میلاد در طول شب تلاش کردند تا یک نوجوان و سگش را پس از سقوط نجات دهند


محتوای مقاله

ELKO، بریتیش کلمبیا – یک نوجوان و سگش پس از سقوط از حدود 200 متری از خاکریزی در جنوب شرقی بریتیش کلمبیا و فرود آمدن در نزدیکی رودخانه ایمن هستند.

مایکل هاکلی، رئیس آتش نشانی و نجات روستایی الک والی گفت که این نوجوان حدود ساعت 10 شب روز دوشنبه با دوستانش بود که سگش از لبه پیاده روی در یک محل تجمع محبوب در نزدیکی الک لیز خورد.

محتوای مقاله

هاکلی گفت که در تلاش برای نجات توله سگ، او نیز پای خود را از دست داد و قبل از فرود در چند فوتی رودخانه الک، یک “ماسه سنگ” را به پایین غلتید.

رئیس گفت که پسر “بسیار خوش شانس” بود که در سقوط آسیب جدی ندید.

«همه خیلی تعجب کردند. این جراحات جدی بود، اما تا آنجا که ما می دانیم، آنها تهدیدی برای زندگی نیستند.

هاکلی گفت که دوستان پسر پس از سقوط او با 911 تماس گرفتند و امدادگران توانستند در حالی که طرحی را تدوین می کردند با تلفن همراه با او صحبت کنند.

رئیس گفت تجهیزات آتش نشانی و نجات کافی برای رسیدن به این زوج وجود نداشت، بنابراین یک تیم جستجو و نجات با طناب های طولانی تر و تخصص فنی بیشتر از فرنی در همان نزدیکی اعزام شد.

امداد و نجات مجتمع تا حدود ساعت 4 صبح روز سه شنبه طول کشید و 12 آتش نشان و هفت عضو جستجو و نجات و همچنین RCMP و امدادگران در آن شرکت داشتند.

هاکلی گفت، خدمه باید مراقب باشند که سنگ های سست اضافی یا زباله ها را در حین پایین آمدن از صخره نکوبند.

او گفت: “فرنی اس آر کسانی هستند که تکنسین های خود را به بیرون فرستادند و مدتی طول کشید تا به بیمار برسند، فقط به دلیل ماهیت زمین و ناپایداری آن.”

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید