پویلیور با افزایش مالیات لیبرال ترودو مخالف است


به مشاغل خانوادگی، کشاورزان و پزشکان خانواده اشاره می کند که از تغییرات مالیاتی ترودو به شدت آسیب دیده اند.

آخرین اخبار برایان لیلی را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

زمانی که پیر پولیور سرانجام آشکارا اعلام کرد که با افزایش مالیات لیبرال مخالف است، این کار را با حمایت هزاران، اگر نگوییم میلیون‌ها، کانادایی انجام داد. رهبر محافظه‌کاران به پزشکان، کشاورزان، کارآفرینان فناوری، صاحبان مشاغل کوچک و دیگرانی اشاره کرد که با تغییرات آتی در افزایش سرمایه مخالف بودند.

پویلیور با انتشار بیانیه ای و ویدئویی 15 دقیقه ای در شبکه های اجتماعی مخالفت خود را با تغییر مالیات توضیح داد.

ترودو مالیات بر ساخت خانه را در زمان کمبود مسکن افزایش می دهد. او مالیات پزشکان را در زمان کمبود پزشک افزایش می دهد. او در جریان بحران قیمت مواد غذایی بار دیگر مالیات کشاورزان را افزایش می دهد. و او در حالی که دستمزد کانادایی ها در حال کاهش است، مالیات بر مشاغل کوچک را افزایش می دهد.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

این مالیات کار کش ترودو میلیاردها دلار ماشین آلات، فناوری، تجارت و دستمزد را از کشور ما خارج خواهد کرد.

این مبارزه ای است که لیبرال های ترودو منتظر آن بودند.

از زمانی که بودجه آوریل آنها منتشر شد، لیبرال ها مشتاق نبرد با محافظه کاران در خطوط طبقاتی و نسلی بودند. لیبرال ها آن را به گونه ای ترسیم می کنند که از ابرثروتمندان می خواهند برای پرداخت برنامه های جدید «کمی بیشتر» بپردازند.

ترودو همچنین به مراقبت از کودک و مراقبت از دندان برای سالمندان گفت: “ما از آنها می خواهیم کمی بیشتر بپردازند تا بتوانیم در مسکن جوانان سرمایه گذاری کنیم تا بتوانند از فرصت های مشابه نسل های گذشته برخوردار شوند.” به عنوان برنامه هایی که برای آن هزینه خواهد کرد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

ما از کانادایی ها دفاع می کنیم، آنها از ثروتمندان دفاع می کنند.»

مانند تمام مسائل مربوط به پول، هزینه و ترودو، بهتر است جزئیات را بررسی کنید.

آخرین بودجه دولت ترودو نشان دهنده افزایش 30 میلیارد دلاری هزینه های برنامه در سال جاری و افزایش 7 میلیارد دلاری در جمع آوری بدهی های عمومی است. در سال اول تغییرات مالیات بر عایدی سرمایه، بودجه خود لیبرال ها نشان می دهد که دولت امسال 6.9 میلیارد دلار درآمد خواهد داشت اما در سال آینده فقط 3.4 میلیارد دلار درآمد خواهد داشت.

در این میان، هزینه ها همچنان افزایش می یابد، بدهی ها به رشد خود ادامه می دهند و درآمدهای حاصل از این تغییر مالیات کاهش می یابد.

با این حال، تأثیر بر صنایع کلیدی در کانادا عمیق و طولانی مدت خواهد بود.

در حالی که لیبرال های ترودو سعی می کنند این تغییر مالیات را به عنوان چیزی به تصویر بکشند که فقط بر ثروتمندان فوق العاده تأثیر می گذارد، واقعیت بسیار متفاوت است. این تغییر مالیات به پزشکان خانواده، مزارع خانوادگی، مشاغل خانوادگی، از خشکشویی گرفته تا پمپ بنزین‌های دارای امتیاز و فروشگاه‌های گوشه آسیب خواهد رساند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

کایل لارکین، رئیس شرکت گرین گفت: «تحقیقات ما نشان می‌دهد که متوسط ​​مزرعه غلات در کانادا، که اکثریت آن متعلق به خانواده است و اداره می‌شود، 30 درصد افزایش مالیات را شاهد خواهد بود. اجرایی تولید کنندگان کانادایی این افزایش برنامه‌های بازنشستگی کشاورزان را هدف قرار می‌دهد، انتقال بین نسلی را پیچیده می‌کند و حیات بلندمدت مزارع خانوادگی در سراسر کشور را تهدید می‌کند.»

لیبرال‌های ترودو این تغییر را به‌عنوان عدالت برای هر نسل به تصویر می‌کشند، با این حال تولیدکنندگان غلات کانادایی می‌گویند انتقال مزرعه‌ای که در سال 1996 خریداری شد به نسل بعدی تأثیر زیادی بر توانایی نسل بعدی برای ادامه کشاورزی خواهد داشت. تقریباً 40 درصد از کشاورزان به دوران بازنشستگی نزدیک می‌شوند و انتقال مزرعه خانوادگی به نسل بعدی منجر به بار مالیاتی بزرگی به دلیل این تغییرات مالیاتی خواهد شد.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

کشاورز جوانی که به دنبال تصاحب مزرعه خانوادگی خود است ممکن است با ضرر مالیاتی 1.1 میلیون دلاری در انتاریو برای مزرعه متوسط، 1.1 میلیون دلار در آلبرتا و 1.3 میلیون دلار در مانیتوبا مواجه شود.

توسط ویراستاران توصیه شده است

همچنین، برای پزشکان، برای کارآفرینان فناوری، برای تولیدکنندگان، تلفات مالیاتی وجود دارد، که همه آنها اکنون به دنبال این هستند که ببینند آیا مکان‌های بهتری برای سرمایه‌گذاری زمان، سرمایه و دارایی‌شان وجود دارد یا خیر.

کل این تغییر مالیاتی در مورد بهبود اقتصاد کانادا نیست، بلکه در مورد لیبرال هاست که می خواهند استدلال کنند که محافظه کاران از ثروتمندان حمایت می کنند. واقعیت این است که لیبرال ها ترجیح می دهند همه ما فقیرتر بمانیم تا بتوانند امتیازات سیاسی ارزانی کسب کنند.

این سیاست به نفع هیچ کس نیست، حتی جاستین ترودو.

ویدیوی توصیه شده

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید