آمازون در حال همکاری با Megan Thee Stallion برای تبلیغ روز پرایم است


محتوای مقاله

نیویورک (AP) – آمازون با مگان تی استالیون، ستاره هیپ هاپ شریک است تا به عنوان بخشی از دهمین رویداد تخفیف سالانه Prime Day، فروش خود را افزایش دهد.

محتوای مقاله

روز سه‌شنبه، این خواننده رپ از آهنگ جدیدی با عنوان «روز اول است» رونمایی کرد. موزیک ویدیوی همراه او را نشان می دهد که او برای یک قلاده سگ صورتی، مژه مصنوعی و موارد دیگر از آمازون خرید می کند.

امسال در 26 و 27 تیرماه با تخفیف دو روزه قیمت فروشگاه اینترنتی وجود دارد. این برای اعضای Prime آزاد است، که به آمازون 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال برای دسترسی به معاملات و سایر مزایای مانند ارسال رایگان پرداخت می کنند.

این شرکت میزان درآمدی که از چنین رویدادهایی دریافت می کند را فاش نمی کند. اما در سال‌های اخیر تعداد بیشتری از آنها را برای جذب مصرف‌کنندگانی که با افزایش هزینه‌های استقراض و تورم بالا اما رو به کاهش سروکار دارند، پذیرفته است.

در دو سال گذشته، آمازون یک رویداد اکتبر برای اعضای Prime برگزار کرده است تا فصل خرید تعطیلات را آغاز کند. در ماه مارس، این شرکت که با رقابت فزاینده ای از سوی خرده فروشان ارزان قیمت شین و تمو مواجه بود، اولین فروش بهاره خود را برای همه خریداران برگزار کرد.

آمازون گفت که اعضای پرایم در دوجین کشور در رویداد تخفیف ماه جولای شرکت خواهند کرد، که شروع فصل خرید بازگشت به مدرسه را نیز رقم خواهد زد. از لحاظ تاریخی، تخفیف های Prime خریداران را به محصولات ارائه شده در وب سایت آمازون جذب کرده است.

به گفته این شرکت، آهنگ مگان تی، Stallion Prime، یک تراک جایزه از آلبوم آینده او “MEGAN”، برای طرفدارانی که به طور انحصاری در آمازون موزیک گوش می دهند، در دسترس خواهد بود. او همچنین گفت که در تور، برای اقلامی از مجموعه کالاهای جدید این خواننده رپ، معاملات اولیه را ارائه خواهد کرد.

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید