آیا رهبر سابق باندی که به خاطر قتل توپاک دستگیر شد، حبس خانگی خواهد داشت؟


محتوای مقاله

لاس وگاس (AP) – از یک قاضی نوادا خواسته می شود تا روز سه شنبه تصمیم بگیرد که آیا یک رهبر سابق باند لس آنجلس باید قبل از محاکمه در قتل اسطوره هیپ هاپ توپاک شکور در سال 1996 در حبس خانگی از زندان آزاد شود. لاس وگاس.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

دواین “کف دی” دیویس، که اکنون 61 سال دارد، مدت کوتاهی پس از دستگیری اش در سپتامبر گذشته، به دنبال آزادی بوده است و او را تنها فردی می کند که تاکنون در قتل متهم شده است، که علاقه و گمانه زنی های زیادی را برای 27 سال برانگیخته است.

دادستان ها می گویند تیراندازی که شکور را به قتل رساند، نتیجه رقابت بین اعضای باند ایست کوست بلادز و گروه های کریپس ساحل غربی، از جمله دیویس، برای تسلط بر یک ژانر موسیقی بود که در آن زمان به عنوان “رپ گانگستایی” شناخته می شد.

کارل آرنولد، وکیل مدافع دیویس، دوشنبه قبل از جلسه دادگاه منطقه ای کلارک، قاضی کارلی کرنی در لاس وگاس، از صحبت تلفنی خودداری کرد.

قاضی گفت که دیویس، یکی از رهبران سابق کریپس در حومه لس آنجلس در کامپتون، کالیفرنیا، می تواند با وثیقه 750000 دلاری آزاد شود، اگر بتواند نشان دهد که وجوه مورد استفاده برای آزادی او به طور قانونی به دست آمده است.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

نمایندگان Crum & Forster Insurance و North River Insurance Co.، سازنده اوراق قرضه مستقر در Morristown در نیوجرسی که نام آنها در پرونده دادگاه ذکر شد، پیام های تلفنی آسوشیتدپرس را پس ندادند.

دیویس در دادگاه در ماه فوریه به کرنی گفت که حامیان “به دلیل رسانه ها و سیرکی که در جریان است، در آمدن به اینجا و کمک به من مردد هستند.”

پس از اینکه دادستان ها و وکلای دیویس در مورد اینکه آیا کلمه “چراغ سبز” ضبط شده توسط مقاماتی که مکالمه تلفنی در ماه اکتبر بین دیویس و پسرش را زیر نظر داشتند یا خیر، شاهدی برای تهدید در این پرونده بود، کرنی تصمیم به تعیین وثیقه گرفت. ، یا خطری که اعضای خانواده دیویس با آن روبرو هستند را نشان داد.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

دیویس در قتل درجه یک خود را بی گناه دانست. قرار است محاکمه او در 4 نوامبر برگزار شود. اگر مجرم شناخته شود، می تواند بقیه عمر خود را در زندان بگذراند. مدافعان عمومی که نماینده دیویس قبل از استخدام آرنولد بودند، در ماه دسامبر گفتند که او پس از یک مبارزه با سرطان روده بزرگ که به گفته آنها در حال بهبودی بود، در زندان مراقبت های پزشکی کافی دریافت نمی کرد.

به گفته پلیس، دادستان ها و شهادت خود دیویس، او تنها فردی است که در بین چهار نفر داخل کادیلاک سفید که در سپتامبر 1996 تیراندازی کردند و شکور و غول رپ، ماریون “سوج” نایت را مجروح کردند، هنوز زنده است. تقاطع نزدیک نوار لاس وگاس. نایت که اکنون ۵۹ سال دارد، ۲۸ سال را در زندانی در کالیفرنیا به‌خاطر قتل یک مرد لس‌آنجلسی در سال ۲۰۱۵ می‌گذراند.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

برادرزاده دیویس، اورلاندو “بیبی لین” اندرسون، که در صندلی عقب کادیلاک قرار داشت، هرگونه دخالت در مرگ شکور را انکار کرد و در تیراندازی در مه 1998 در کامپتون جان باخت. یکی دیگر از مسافران صندلی عقب، DeAndre “Big Dr” یا “The Freak” Smith، در سال 2004 درگذشت. راننده ترنس “بابل آپ” براون در تیراندازی در سال 2015 در کامپتون کشته شد.

دیویس علناً خود را به عنوان مغز متفکر پشت تیراندازی معرفی کرده است، اما نه به عنوان فرد مسلح. تلاش مجدد پلیس لاس وگاس برای کشف این پرونده منجر به صدور حکم بازرسی و یورش به خانه او در هندرسون در ژوئیه گذشته شد.

دادستان ها می گویند شواهد محکمی برای محکوم کردن دیویس به قتل دارند که بر اساس گزارش های خود او در مصاحبه های متعدد با پلیس و رسانه ها از سال 2008 – و در خاطرات سال 2019 درباره نحوه اداره یک باند خیابانی کامپتون، انجام شده است.

دیویس در کتاب خود نوشت که به او قول مصونیت داده شد تا به مقامات لس آنجلس آنچه را که در مورد قتل مرگبار شکور و خواننده رپ رقیب، کریستوفر والاس شش ماه بعد در لس آنجلس می دانست، بگوید. والاس با نام The Notorious BIG یا Biggie Smalls شناخته می شد.

آرنولد ادعا می‌کند که دیویس داستان‌هایی گفته است تا بتواند پول دربیاورد و پلیس و دادستان نوادا شواهد کلیدی از جمله اسلحه، کادیلاک و شواهدی مبنی بر اینکه دیویس در زمان تیراندازی در لاس‌وگاس بوده را از دست داده‌اند.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید