حسگر قادر به تشخیص سوختن بلبرینگ ریلی نیست که گمان می رود در اوهایو از ریل خارج شده است


محتوای مقاله

فلسطین شرقی، اوهایو (AP) – ساکنان یک روستای شرقی اوهایو با شروع یک جلسه استماع دیگر، جایی که هیئت ملی ایمنی حمل و نقل قصد دارد در مورد آنچه در جریان است بحث کند، درباره خروج قطار باری نورفولک جنوبی در سال گذشته از ریل اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد. بررسی و ارائه توصیه هایی برای جلوگیری از بلایای آینده.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

جنیفر خامندی خامندی، رئیس NTSB در آغاز جلسه سه‌شنبه گفت: «از طرف کل آژانس، می‌خواهم تأثیر مهم این خروج از ریل را تشخیص دهم. او گفت که برخی از مردم سعی کردند تأثیر بزرگ خروج از ریل سال گذشته را کم اهمیت جلوه دهند، زیرا مرگ و میر نداشتند، اما “عدم مرگ یا جراحت به معنای وجود ایمنی نیست.”

مایکل گراهام، یکی از اعضای هیئت مدیره که پس از خروج از ریل در صحنه حضور داشت، گفت که کار NTSB پس از ارائه توصیه هایی برای جلوگیری از خارج شدن از ریل به پایان نخواهد رسید.

وی گفت: ما به دنبال و حمایت از این توصیه‌های ایمنی تا زمانی که هر یک از آنها عملی شود، ادامه خواهیم داد.

ده ها واگن باری در 3 فوریه 2023 در حومه شرق فلسطین در نزدیکی مرز با پنسیلوانیا از ریل خارج شدند، از جمله 11 واگن حامل مواد خطرناک. با افزایش نگرانی ها در مورد انفجار احتمالی، ساکنان تخلیه شدند. با وجود اثرات بالقوه سلامتی، مقامات عمدا وینیل کلرید سمی را از پنج واگن ریلی آزاد کردند و سوزاندند و شعله های آتش و دود سیاه را به هوا فرستاد.

تبلیغات 3

محتوای مقاله

پیش از این، NTSB اعلام کرده بود که علت حادثه احتمالا گرم شدن بیش از حد یاتاقان یکی از خودروها بوده که به موقع توسط سنسورهای موجود در جاده شناسایی نشده است. از آن زمان، جلسات تحقیقاتی سایر مشارکت کنندگان احتمالی، از جمله کاهش گسترده مشاغل راه آهن و بازرسی های شتابزده را برجسته کرده است. بازرسان همچنین به بررسی این موضوع پرداختند که چرا مقامات تصمیم گرفتند عمداً خودروها را با وینیل کلرید منفجر کنند و آن را بسوزانند که یک عنصر کلیدی در ساخت لوله‌های PVC است.

اعضای هیئت مدیره NTSB روز سه شنبه تأیید کردند که یک آشکارساز رله در سالم، اوهایو، نتوانست به طور دقیق یک یاتاقان واگن ریلی که بیش از حد گرم شده بود را تشخیص دهد که حدود 20 مایل (32.19 کیلومتر) قبل از خروج قطار از ریل در شرق فلسطین در سال گذشته آتش گرفته بود. آنها همچنین گفتند که آتش نشانان بیش از یک ساعت پس از خارج شدن از ریل، جزئیاتی از آنچه در قطار بود به دست نیاوردند.

محتوای مقاله

تبلیغات 4

محتوای مقاله

اعضای هیئت مدیره NTSB همچنین گفتند Norfolk Southern و پیمانکاران آن با ارائه نکردن اطلاعات دقیق به OxyVinyls، شرکت تولید کننده وینیل کلرید، یکپارچگی تصمیم گیری دریچه و سوختگی را به خطر انداختند. آنها افزودند که پیمانکاران نورفولک جنوبی که به آنها توصیه شده بود مخازن وینیل را باد کرده و محتویات آنها را بسوزانند، علیرغم شواهدی مبنی بر خنک شدن مخازن پس از حادثه، به فشار دادن دریچه و سوزاندن ادامه دادند.

اعضای شورا گفتند هیچ استانداردی برای واکنش راه آهن به هشدار خرابی بلبرینگ وجود ندارد. مقامات NTSB گفتند که آنها توصیه می کنند که اداره راه آهن فدرال قوانینی را برای واکنش راه آهن به هشدارها وضع کند. اگرچه توصیه های NTSB الزام آور نیست، کنگره ممکن است بخواهد برخی از آنها را اجرا کند زیرا این حادثه توجه را به ایمنی راه آهن جلب کرده است.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

بیش از یک سال پیش، یک گروه دو حزبی از قانونگذاران به رهبری دو سناتور اوهایو بسته ای از اصلاحات را پیشنهاد کردند، از جمله نیاز به خدمه دو نفره و استانداردهایی برای بازرسی ها و آشکارسازها که به جلوگیری از خروج از ریل کمک می کند. اما این لایحه در سنای آمریکا به دلیل مخالفت جمهوری خواهان و راه آهن متوقف شد. رهبران مجلس نمایندگان گفته اند که تا زمانی که گزارش نهایی NTSB منتشر نشود، نمی خواهند قوانین ایمنی راه آهن جدید را در نظر بگیرند.

با موفقیت محدود، تنظیم‌کننده‌های فدرال همچنین راه‌آهن را تحت فشار قرار داده‌اند تا تغییراتی را اعمال کند، مانند ثبت نام در خط تلفن ناشناس ایالتی برای گزارش نگرانی‌های ایمنی. این صنعت با متعهد به نصب آشکارسازهای بیشتر در مسیر، بازنگری در نحوه استفاده از آنها و کمک به خدمات اورژانسی برای بهبود برخورد با خروج از ریل از طریق آموزش بیشتر و دسترسی بهتر به اطلاعات محموله، به این حادثه واکنش نشان داد.

تبلیغات 6

محتوای مقاله

بارگذاری...

پوزش می طلبیم، اما این ویدیو بارگیری نشد.

به نوبه خود، آلن شاو، مدیرعامل نورفولک ساوترن، متعهد شد که با کمک بیش از 100 میلیون دلاری به ساکنان و جامعه، اوضاع را در شرق فلسطین اصلاح کند. شاو همچنین یک مشاور انرژی اتمی را برای پیشنهاد تغییرات استخدام کرد و سعی کرد با نیروی کار کار کند. با این حال، منتقدان می‌گویند نورفولک ساترن در گذشته اغلب به رعایت حداقل‌ها برای اطمینان از ایمنی راضی بوده و کارگران تغییرات بزرگی را در کار روزانه خود گزارش نکرده‌اند.

پس از خروج از ریل، همه شرکت‌های بزرگ راه‌آهن باری متعهد شدند که برای بهبود ایمنی کار کنند و صدها حسگر دیگر را به مسیر اضافه کنند تا به شناسایی مشکلاتی مانند گرمای بیش از حد یاتاقان‌ها و ارزیابی مجدد نحوه تجزیه و تحلیل داده‌های آن حسگرها کمک کنند. گروه تجاری انجمن راه آهن آمریکا گفت که صنعت گزارش NTSB را بررسی خواهد کرد و به دنبال راه های اضافی برای بهبود ایمنی خواهد بود. اما تاکنون، تلاش های این صنعت منجر به بهبود قابل توجهی در امتیازات ایمنی در آمار FRA نشده است.

تبلیغات 7

محتوای مقاله

خمینی در اوایل سال جاری به کنگره گفت که تحقیقات آژانس نشان داد که عملیات هواگیری و سوزاندن بحث برانگیز که باعث تخلیه شد، ضروری نبود. کارشناسان OxyVinyls، شرکت سازنده وینیل کلرید، در جلسه قبلی NTSB شهادت دادند که مطمئن بودند واکنش شیمیایی که بیم آن می رفت باعث انفجار مخازن شده باشد، رخ نداده است.

اما فرماندار اوهایو، اولین واکنش‌دهنده‌ها و کارشناسان مواد خطرناک که این تصمیم را گرفتند، گفتند اطلاعاتی که در آن روز دریافت کردند به آن‌ها این باور را داد که احتمال وقوع یک انفجار قریب‌الوقوع است، و با وجود خطر انتشار دیوکسین‌های سرطان‌زا، سوختگی بهترین گزینه است. .

این سازنده مواد شیمیایی به غیر از آنچه کارشناسانش در بهار گذشته شهادت دادند، از اظهار نظر عمومی خودداری کرد.

تبلیغات 8

محتوای مقاله

نورفولک ساترن هفته گذشته اعلام کرد که یک بازنگری در سطح صنعت در مورد چگونگی بهبود تصمیم گیری در مورد تهویه و احتراق برای خروج از ریل آینده انجام خواهد داد. این بخشی از توافق او با دولت فدرال بود.

NTSB همچنین به مبارزات امدادگران اورژانس نگاه کرد، که بلافاصله پس از خروج 38 واگن از ریل، که بسیاری از آنها محتویات خود را ریخته و آتش گرفتند، نمی دانستند دقیقاً چه چیزی در قطار وجود دارد.

مقامات فدرال روز دوشنبه قانون جدیدی را نهایی کردند که طبق آن راه‌آهن‌ها را ملزم می‌کند تا نیروهای امدادی را از اتفاقاتی که در یک قطار می‌افتد بلافاصله پس از خروج از ریل مطلع کنند. مقامات این صنعت می گویند که اکنون بیش از دو میلیون پاسخ دهنده اولیه از طریق برنامه AskRail به این اطلاعات دسترسی دارند که به آنها امکان می دهد هر بار قطار را جستجو کنند.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید