شکایتی علیه BC Parks بیش از 6 دلار هزینه رزرو هر شب آغاز شد


این دعوی که در دادگاه بریتیش کلمبیا تنظیم شده است، ادعا می کند که هزینه BC Parks در هنگام رزرو آنلاین ذکر نشده است تا زمانی که به کل در صفحه آخر اضافه شود.

محتوای مقاله

بر اساس یک اقدام دسته جمعی پیشنهادی، دولت بریتانیا از قیمت‌گذاری قطره‌ای «کاذب و گمراه‌کننده» استفاده می‌کند و در هنگام رزرو آنلاین، شبی ۶ دلار اضافی به‌عنوان «هزینه رزرو» از افراد کمپینگ دریافت می‌کند.

در دادخواست می‌گوید این هزینه قانون رقابت فدرال را نقض می‌کند زیرا در قیمت اصلی گنجانده نشده است اما در صفحه پرداخت اضافه می‌شود. او خواستار بازپرداخت همه کسانی است که این هزینه را پرداخت کرده اند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

شکایتی که در دادگاه عالی بریتیش کلمبیا تنظیم شده است، می‌گوید که مشخص نیست هزینه رزرو چقدر بوده است.

بر اساس این گزارش، نماینده شاکی، دنی کیندرد، ساکن بریتیش کلمبیا، در تاریخ 1 ژانویه، یک رزرو کمپینگ سه شبه در پارک بیر کریک از طریق camping.bcparks.ca خریداری کرد.

در این ادعا آمده است: از او 6 دلار در هر شب برای هزینه رزرو دریافت شده است که “تا پایان فرآیند خرید فاش نشده است”. او به جای شبی 35 دلار، شبی 41 دلار پرداخت کرد که با مالیات 123.90 دلار می شود.

این ادعا ادعا می‌کند که BC Parks “بدرفتاری” کرده است، زیرا “به طور دقیق نشان می‌دهد که خدمات رزرو با قیمت اصلی” 35 دلار در هر شب در دسترس است. سپس “همچنین ارائه و روشن کرد که خدمات رزرو با قیمت دوم در دسترس است.”

در این بیانیه آمده است: «خدمات رزرو به دلیل اضافه شدن هزینه رزرو، که یک هزینه اجباری ثابت و/یا هزینه تحمیل شده توسط BC Parks است، با قیمت اصلی در دسترس نبود.

این ادعا خاطرنشان می کند که BC Parks در قیمت اول بیان می کند که “هزینه ها یا تخفیف های اضافی ممکن است اعمال شود”، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که هزینه رزرو “دو قیمت متفاوت برای خدمات رزرو” است.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

این می گوید که این “بلیت دوبل” نامیده می شود و توسط قانون رقابت فدرال ممنوع است.

در اطلاعیه آمده است که شاکی و اعضای کلاس فقط حق پرداخت اولین قیمت را دارند.

هیچ یک از اتهامات در دادگاه ثابت نشد.

در 23 ژوئن 2022، زمانی که ممنوعیت این عمل به قانون تصویب شد، دولت فدرال جریمه تخلفات را به 750000 دلار (و 1 میلیون دلار برای هر تخلف بعدی) به اضافه سه برابر ارزش منفعت ناشی از مفهوم فریبنده افزایش داد. اشخاص حقیقی.

و برای شرکت ها، حداکثر 10 میلیون دلار (و 15 میلیون دلار برای هر تخلف بعدی) به اضافه سه برابر میزان درآمد حاصل از فعالیت های تقلبی یا سه درصد از درآمد ناخالص سالانه شرکت در سراسر جهان.

دفتر رقابت گفت که متداول ترین متخلفان شرکت های صنعت مسافرت هستند. این شامل خطوط هوایی که هزینه انتخاب چمدان و صندلی اضافه می‌کنند، هتل‌هایی که هزینه استراحت لحظه آخری اضافه می‌کنند، فهرست‌های Airbnb که هزینه‌ها و مالیات‌های تمیزکاری و خدمات پنهان دارند، بلیط‌های رویدادی که هزینه‌های خدمات، جابجایی، حمل و نقل و بارگیری فوری را اضافه می‌کنند، و نمایندگی‌های فروش خودروهای جدید را شامل می‌شود. که اسناد، پلان طبقه، آماده سازی، تبلیغات، مقصد، هزینه حمل و نقل یا جابجایی را اضافه می کند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

شرکت‌هایی که دفتر رقابت علیه آن‌ها اقدام کرده است، شرکت‌های کرایه خودرو هستند، از جمله Enterprise Rent-A-Car Canada، که به دلیل آنچه که دفتر تبلیغات گمراه‌کننده تشخیص داد در جایی که قیمت‌ها برای مصرف‌کنندگان کانادایی در دسترس نبود، یک میلیون دلار جریمه شد. 5.25 دلار میلیون‌ها جریمه علیه شرکت‌های اجاره‌ای خودروهای Avis، Budget، Hertz، Dollar Thrifty و Discount.

این دفتر گفت که FlightHub که بخشی از آن به دلیل پرداخت‌های مخفی 5 میلیون دلار جریمه شده بود، Ticketmaster، StubHub، TicketNetwork، Airbnb و Cineplex، که همچنین موضوع یک دعوای گروهی پیشنهادی است، نیز ناقض قانون شناخته شدند.

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید