فروش ملک ترسناک فیلم ترسناک در بریتیش کلمبیا با قیمتی ترسناک


ملک Lions Bay که محل فیلم ترسناک Fear در سال 1996 بود، به اندازه بازدیدها قیمت دارد.

محتوای مقاله

برای یک خانه شیشه ای در یک شبه جزیره خصوصی که بر فراز دریای سالیش قرار دارد چقدر می پردازید؟

مکانی برای پارک تسلا یا پورشه یا هر دو. مکانی برای نشستن و تماشای شادی فوک ها در امواج. جایی که می توانی به افق نگاه کنی و فکر کنی که جای نگرانی نیست. اصلا هیچی.

حدود 20 میلیون دلار می‌تواند مکانی را برای شما به ارمغان بیاورد که در آن شیشه، فولاد و مناظر بی‌پایان اقیانوس چیزی است که شما را آرام می‌کند، زیرا جنگل‌ها می‌سوزند و تغییرات آب و هوایی را از دور تماشا می‌کنند. سایت شایعه پراکنی افراد مشهور TMZ اخیرا خانه ای را با چنین نفوذ بزرگی به نمایش گذاشته است.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

جاده ساحلی پانزده برانزویک در خلیج لاینز می تواند چنین مکانی باشد.

این ملک محل اصلی خانه تاریک و چوبی است که در تریلر روانشناختی Fear در سال 1996 با بازی مارک والبرگ در نقش شکارچی بی امان و ریس ویترسپون به عنوان قربانی او نمایش داده شد.

وقتی والبرگ در سلول فریاد زد:بذار تو خونه لعنتی!» او از طرف همه ما که هرگز صاحب خانه ای مانند این نخواهیم شد یا شاید هیچ خانه ای در ونکوور نخواهیم داشت فریاد زد؟

ملک در خیابان Brunswick Beach 15 در Lions Bay
ملک در خیابان Brunswick Beach 15 در Lions Bay عکس از کلارا هارتری /REMAX

مالک فعلی، رابین ریکاردز، جراح ارتوپد بازنشسته، گفت که وقتی در سال 2015 این مکان را به قیمت 4.9 میلیون دلار خرید، از تاریخچه خانه به عنوان یک مکان جن زده چیزی نمی دانست. او پس از اینکه دوست دخترش به داخل رفت و گفت که مکان آشنا به نظر می رسد آن را کشف کرد.

ریکاردز و همسرش از ملکی که شامل 125 متر اسکله، با دسترسی به ساحل و چشم‌اندازی به سمت غرب، شمال و جنوب است، خوشحال بودند. جایی است که شب به شب می‌توانستند «غروب آفتاب غروب آفتاب سوخته» را بر فراز اقیانوس تماشا کنند.

ریکاردز گفت: آنها مجذوب حیات وحش شده بودند: شیرهای دریایی ستاره‌ای که در تعقیب دسته‌های بویایی، عقاب‌های طاس، دلفین‌ها و “نهنگ‌های گوژپشت و نهنگ‌های قاتل آنقدر نزدیک هستند که می‌توانم از عرشه پشتی روی آنها تف کنم.”

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

این زوج شروع به بازسازی کردند، اما در نهایت تصمیم گرفتند یک خانه کاملا جدید طراحی و بسازند. آن‌ها ساختمان قدیمی‌ای را که مخاطبان دهه 90 در Fear را وحشت می‌کرد، خراب کردند، استخر اصلی را به شکل کلیه نگه داشتند و خانه‌ای با پنج اتاق خواب و پنج حمام با چشم‌اندازهای پانوراما از اقیانوس ساختند.

ملک در خیابان Brunswick Beach 15 در Lions Bay
ملک در خیابان Brunswick Beach 15 در Lions Bay عکس از کلارا هارتری/REMAX /ارسال شد

در زمستان، خورشید به آرامی خانه را گرم می کند. ریکاردز گفت که در تابستان، نسیم اقیانوس از پنجره های باز و درهای کشویی می وزد و پنل های خورشیدی وجود دارد.

رفت و آمد به ونکوور امکان پذیر است و ویسلر تنها یک ساعت راه است.

در فیلم “ترس” هیچ نشانه ای از کاغذ دیواری جمع شده، پانل های چوبی یا گوشه های تاریک وجود ندارد.

این زوج که دو فرزند را در این ملک بزرگ کردند، در حال کوچک کردن هستند و خانه را برای اولین بار در ماه می 2023 به قیمت 30 میلیون دلار ثبت کردند. اگر لقمه ای نبود، به سرعت قیمت را کاهش دادند.

به گفته مسکن Clara Hartry، عامل تردید برای برخی از خریداران لوکس ممکن است اندازه باشد: 5500 فوت مربع در سمت کوچکتر برای قیمت در وست ونکوور است.

اما از عرشه شبه جزیره خصوصی که سقف آن آسمان است، هر کسی که ملک را بخرد منظره ای خواهد داشت که به آنها احساس می کند مالک دنیا هستند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

[email protected]

فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز
فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز عکس از کلارا هارتری/REMAX /ارسال شد
فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز
فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز عکس از کلارا هارتری/REMAX /ارسال شد
فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز
فضای داخلی ملک در خیابان برانزویک بیچ 15 در خلیج لاینز عکس از کلارا هارتری/REMAX /ارسال شد

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید