مقامات ونکوور پیشنهاد حذف حداقل مقررات پارکینگ برای همه ساختمان ها را دارند


کارکنان ونکوور حداقل الزامات پارکینگ را در سطح شهر توصیه می کنند

محتوای مقاله

کارکنان شهر ونکوور به شورای شهر توصیه می کنند حداقل فضای پارکینگ مورد نیاز برای تمام کاربری های شهر را حذف کنند.

تغییر آیین‌نامه پیشنهادی پس از تصویب این استان در اواخر سال 2023 صورت می‌گیرد که شهر را از تعیین حداقل الزامات پارکینگ برای توسعه‌های مسکونی در مناطق خاص، از جمله مکان‌های حمل‌ونقل محور منع می‌کند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

طبق گزارشی که روز چهارشنبه به شورا ارائه شد، کارکنان شهر اکنون می‌خواهند از قوانین استانی فراتر بروند تا «فرآیند بررسی توسعه را ساده و تسریع کنند و اهداف اضطراری حمل‌ونقل و آب و هوای شهر را پیش ببرند».

این گزارش حذف حداقل الزامات پارکینگ برای پارکینگ عمومی را بررسی می کند. تغییرات در شرایط پارکینگ در دسترس یا فضاهای پارک بازدیدکنندگان را توصیه نمی کند.

وی اذعان می کند که حذف حداقل الزامات پارکینگ برای پروژه های مسکونی، هتلی، تجاری و اداری احتمالاً تقاضا برای پارکینگ در خیابان را افزایش می دهد.

پیشنهاد می‌کند از ابزارهای موجود مانند پارک زمان‌بندی‌شده، پارکینگ پولی و مجوز پارکینگ برای مدیریت تقاضا استفاده شود، و پنج کارمند و سه وسیله نقلیه برای پشتیبانی از برنامه‌ها و اجرا اضافه شوند.

جان، توسعه‌دهنده ونکوور و رئیس Reliance Properties Ltd. گفت: توسعه‌دهندگان ده‌ها سال است که درخواست کرده‌اند حداقل‌های پارکینگ را کنار بگذارند و به نیروهای بازار اجازه دهند تصمیم بگیرند، زیرا این حداقل‌ها تعیین می‌شوند و سپس شروع به خارج شدن از هماهنگی با بازار می‌کنند. استوول. .

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

به گفته وی، اگر این تغییر اتفاق بیفتد، توسعه‌دهندگان می‌توانند بسته به اینکه پروژه چقدر از ترانزیت فاصله دارد و نوع مسکن و توسعه، کم و بیش پارکینگ بسازند.

میزان پارکینگ در حال ساخت به طور پیوسته در تمام انواع ساختمان ها در حال کاهش است، “بنابراین حذف آن قطعه به این معنی است که می توانید میزان پارکینگ را به درستی کالیبره کنید، که باعث صرفه جویی در زمان می شود.”

او گفت که این پارکینگ در پروژه ای که اخیراً شرکت او تکمیل کرده است، 1.5 سال به برنامه ساخت اضافه کرد.

استوول گفت که حداقل های پارکینگ زمانی شروع به استفاده از پروژه های با تراکم بالاتر در نزدیکی محله های تک خانواده ای شدند.

ساکنان این واقعیت را درک نکرده اند که آنها حق پارک رایگان در خیابان روبروی خانه را دارند. سپس یک نفر به یک آپارتمان مسکونی در آن سوی بلوک نقل مکان می کند و جایی برای پارک کردن ندارد و جلوی خانه خود پارک می کند.

انتظار از این نوع پارکینگ به تدریج تغییر کرده است. در سال 2018، شورای شهر حداقل الزامات پارکینگ را برای تمام کاربری‌های زمین در مرکز شهر و برای کاربری‌های غیرمسکونی در West End حذف کرد. در ماه سپتامبر، حداقل پارکینگ برای ساختمان های مسکونی کوچک تقریباً در سراسر شهر لغو شد. در نوامبر، آنها برای تمام کاربری های زمین در مرکز شهر و منطقه کریدور برادوی حذف شدند.

تبلیغات 4

محتوای مقاله

برنت تودریان، مشاور برنامه‌ریزی شهری و برنامه‌ریز سابق ونکوور، گفت که شهرهای آمریکای شمالی در سال‌های اخیر حداقل الزامات پارکینگ را کاهش داده‌اند.

«عناصر بسیار کمی از مقررات شهری وجود دارد که تأثیر بیشتری بر موفقیت یا عدم موفقیت یک شهر دارد. استانداردهای پارکینگ به یک مشکل جدی تبدیل شده است. مشکل شما هر چه باشد – تغییر آب و هوا، دسترسی، طراحی شهری، مکان‌سازی، میراث – بهترین راه‌حل احتمالاً در سطحی با الزامات پارکینگ موجود تداخل دارد.

[email protected]

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید