ممکن است ده ها نفر از کنار مردی در پارک ویکتوریا عبور کرده باشند


سخنگوی پلیس ویکتوریا، شریل میجر، گفت که بازی نادرست مشکوک نیست و تحقیقات بیشتر را به اداره پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا ارجاع داد.

محتوای مقاله

یکی از ساکنان ویکتوریا که بعدازظهر یکشنبه جسدی را در پارکی پیدا کرد که به نظر می‌رسید برای چند ساعت مرده بود، از خود می‌پرسد که چرا هیچ‌کس زودتر به آنجا نرسید تا آن مرد را بررسی کند.

اریک لاو که ساعت 1 بعد از ظهر دوست دخترش و دو سگش را در پارک اوکلندز پیاده‌روی می‌کرد، پس از اینکه متوجه شد مرد که قسمتی از پتو را پوشانده بود، به طور کامل واکنشی نشان نداد، با 911 تماس گرفت.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

من نمی توانم توضیح دهم که چرا هیچ کس دیگری این کار را انجام نداده است. این به نوعی گیج کننده است… زیرا به شما تضمین می دهم احتمالاً 30 تا 50 نفر از کنار او رد می شدند.

سخنگوی پلیس ویکتوریا، شریل میجر، به مستعمره تایمز گفت که بازی ناپسند مشکوک نیست و تحقیقات بیشتر را به اداره پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا ارجاع داد.

امبر شینکل، سخنگوی سازمان پزشکی قانونی بریتانیا، گفت که این سرویس نمی تواند به دلیل تحقیقات فعال درباره مرگ اظهار نظر کند.

لاو گفت که او بر این باور است که مرگ مربوط به مصرف بیش از حد بوده است، زیرا وسایل مواد مخدر که به نظر می رسید مدتی آنجا بوده است، در نزدیکی جسد، که حدود 10 فوت از مسیر پیاده روی در یک پارک پر استفاده بود، پیدا شد.

او بنفش بود. وقتی سعی کردم دستش را با پایم حرکت دهم – من دکتر نیستم، اما می توان گفت که یک بچه گربه جسد وجود داشت. او به سختی یک هیئت مدیره بود.

او گفت که اگر مرگ در یک روز هفته اتفاق می‌افتاد، احتمالاً دانش‌آموزان مدرسه ابتدایی اوکلندز و مدرسه آموزش ایده‌آل ویکتوریا جسد را می‌دیدند.

او گفت: «ما به معنای واقعی کلمه 50 فوت با زمین بازی فاصله داشتیم. دختری بود که در زمین بیسبال ژیمناستیک می کرد.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

پلیس ویکتوریا که بعد از ظهر یکشنبه در محل حاضر شد، توصیه‌ای را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و از مردم خواست که حوالی ساعت 2:30 بعد از ظهر از پارک دوری کنند، بدون اینکه دلیلی ارائه کنند. پلیس گفت: “هیچ خطری برای مردم وجود ندارد، اما به خانواده ها توصیه می شود فعلا از پارک خودداری کنند.”

منطقه کمی بعد از ساعت 15 پاکسازی شد

خانواده‌ها را می‌توان در پارک اوکلندز دید که بعدازظهرهای یکشنبه در حال بازی سافت‌بال و تنیس هستند. نزدیک محلی که پدر دوچرخه سواری را به کودک آموزش می داد، یک غرفه آبلیمو درست کردند.

کن که از نوامبر در پارک زندگی می کند، گفت که جسد در نزدیکی الماس بیسبال پارک پیدا شده است. او معتقد است که این مرد در ساعت 7 صبح مرده بود که در حال عبور بود و هیچ حرکتی ندید.

کن گفت تعجب کرده بود که هیچکس قبل از ظهر سعی نکرده مرد را بیدار کند.

او گفت: «به محض اینکه ساعت 12 شب می رسد، خورشید مستقیماً بالای سر شما قرار می گیرد. او گفت: “اگر او از OR نمرد، از گرما مرده است.”

لاو گفت که نمی خواهد افرادی که در برابر عرضه داروهای غیرقانونی مسموم آسیب پذیر هستند، احساس دلسوزی کنند.

«این مردی که مرد، پسر کسی بود. برادر کسی بود. زندگی او به اندازه زندگی من و شما مهم است.”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

الکس مک کامبر، رئیس هیئت مدیره انجمن جامعه اوکلند، گفت که او نگران است که به نظر می رسد بین فراخوانی اورژانس و رسیدن آنها به محل حادثه تاخیر وجود داشته باشد.

به نظر می‌رسد زمانی که جمعیت غیرزنده از پارک اوکلندز برای کمپینگ استفاده می‌کنند، زمان زیادی وجود دارد.»

او گفت که این پارک یکی از تنها دو تعیین شده در ویکتوریا است که به دلیل داشتن حمام امکان کمپینگ شبانه را فراهم می کند.

مک کامبر گفت که الزامات پارک در محل سرپناه عموماً توسط افراد کمپینگ دنبال می شود و عملاً هیچ مورد مرگ ناشی از مصرف بیش از حد در این منطقه در گذشته گزارش نشده است.

مرگ ناگهانی باعث شد مردم در پارک اوکلندز احساس خشم کنند. چهار نفری که در پارک اقامت داشتند، از جمله کن، گفتند که متوفی را نمی شناسند.

کیلین، که در پنج سال گذشته در بی خانمان ها بوده و خارج شده است، گفت که اکثر مردم این منطقه می دانند که برای مصرف مواد مخدر به انتهای جنوبی پارک اوکلندز بیایند تا در صورت مصرف بیش از حد، کسی بتواند کمک کند.

کایلین گفت، حدود دوازده نفر در پارک اوکلندز زندگی می کنند، هرچند که تعداد آنها روز به روز در نوسان است، زیرا مردم به داخل و خارج از سایر نقاط شهر از جمله بلوک 900 خیابان پاندورا می روند.

اندکی پس از ساعت 12:30 ظهر یکشنبه، امدادگران اورژانس به یک اورژانس پزشکی دیگر در نزدیکی پارک پاسخ دادند. کمپرها گفتند که مصرف بیش از حد مردی که به طور منظم در پارک اوکلندز کمپ می‌کرده بود.

پس از صحبت در مورد مرگ، برخی از کمپینگ‌ها پارک را ترک کردند تا از Substance UVic، سرویس تست مواد مخدر North Park بازدید کنند.

[email protected]

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید