پلیسی که جاستین تیمبرلیک معروف به “نازی ساگ هاربر” را دستگیر کرد


ستاره پاپ «Dumbass» قبل از اینکه تحت بیهوشی شدید قرار بگیرد، هشدار را نادیده می گیرد

جدیدترین‌های مارک دانیل را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

محتوای مقاله

پلیس تازه کار که هفته گذشته جاستین تیمبرلیک را به اتهام رانندگی در حالت مستی در لانگ آیلند دستگیر کرد، به عنوان یک پایبند به قوانین در منطقه تونی در خارج از نیویورک شناخته می شود.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

مطابق با ایمیل روزانه، افسر مایکل آرکینسون، که ماه آینده 24 ساله می شود، کمتر از 6 ماه است که مشغول به کار بوده است، اما در حال حاضر خشم برخی در شهر را برانگیخته است که او را “نازی هاربر ساگ” و “کوچولوی سرخوش*” می نامند. **.”

تیمبرلیک، الف برنده 10 بار گرمی، در حوالی ساعت 12:30 بامداد سه‌شنبه 18 ژوئن در حال رانندگی یک BMW مدل 2025 در ساگ هاربر بود که طبق سند بازبینی شده دادگاه، آرکینسون و شریک زندگی او را کنار کشیدند و متوجه شدند که تحت تأثیر الکل است. آسوشیتدپرس.

این خودی گفت، اما باید به عنوان ضربه ای به نفس خواننده تلقی شود صفحه ششم پلیس “آنقدر جوان بود که حتی نمی دانست” یک ستاره پاپ کیست.

این منبع به این نشریه گفت: «او او و نامش را نشناخت.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

یکی دیگر از افراد داخلی اضافه کرد: “جاستین با خود گفت: “این تور را خراب می کند.” پلیس پاسخ داد: چه توری؟ جاستین گفت: “تور جهانی.”

اما معلوم شد که آرکینسون در شهر شهرت دارد. یکی از ساکنان منطقه، که خود را اسپنسر معرفی کرد، توضیح داد که چگونه آرکینسون پس از دستگیری او در حال چرخش غیرقانونی، او را سرزنش کرد.

اسپنسر گفت: «تعجب کردم که او مرا متوقف کرد ایمیل روزانه. «فصل خارج از فصل بود، کسی نبود. این یک شیرین کاری تبلیغاتی بود. احساس می‌کردم که او مرا به خاطر انجام این کار کشیده است.»

پس از این برخورد، اسپنسر به دلیل صحبت با بلندگوی داخل ماشین 145 دلار جریمه شد.

اسپنسر گفت: “من به او توضیح دادم که با بلندگو هستم و فقط تلفن را در دست دارم، اما او به من گفت که باید از بلوتوث استفاده می کردم.” “فکر می کردم او به من استراحت می دهد. کمتر از 25 مایل در ساعت رانندگی می‌کردم و سعی می‌کردم به Y در ایست همپتون برسم… این واقعا برنامه‌های تمرینی و ناهار من را به هم ریخته بود، او گفت: «فکر می‌کنم جاستین تیمبرلیک قربانی پلیس بیش از حد تهاجمی بود. ساگ هاربر.”

تبلیغات 4

محتوای مقاله

یکی دیگر ساکن دیرینه ساگ هاربر از آرکینسون به خاطر اینکه تیمبرلیک کیست دفاع کرد و گفت: “اگر این سلیقه شما در موسیقی نیست، از کجا می دانید؟”

مطابق با نیویورک پست، آرکینسون قبل از دستگیری تیمبرلیک به او هشدار داد که رانندگی نکند.

این منبع درباره این خواننده گفت: «او را متوقف کردند و به او توصیه کردند که پشت فرمان ننشیند. افسر او را نشناخت. او یک پسر جوان است و او همچنان به جاستین استراحت داد، زیرا او یک خطر فوری نبود.”

اما کمی بعد، تیمبرلیک “توسط همان افسر” پشت فرمان مشاهده شد.

یکی از افراد خودی به پست گفت: «چه احمقی. فکر می‌کنم او می‌توانست یک راننده بخرد. این برای قانون چگونه است؟”

تیمبرلیک، 43 ساله، که شغل خود را “حرفه ای” توصیف کرد و گفت که خوداشتغالی است، مست بودن خود را انکار کرد و به مقامات گفت که یک مارتینی نوشیده و دوستانش را به خانه تعقیب کرده است.

تبلیغات 5

محتوای مقاله

بر اساس اسناد دادگاه، افسر دستگیر کننده متوجه شد که چشمان تیمبرلیک “خون آلود و شیشه ای است، بوی تند الکل در نفسش مشهود بود، او بی توجه بود، صحبت هایش نامفهوم بود، بی ثبات راه می رفت و عملکرد ضعیفی داشت. تمام تست های استاندارد شده هوشیاری میدانی.

علاوه بر اتهام رانندگی تحت تأثیر الکل، تیمبرلیک به اجرای تابلوی ایست و عدم رعایت مسیر صحیح نیز متهم است.

طبق گزارش ها، تیمبرلیک از انجام آزمایش تنفس در ایستگاه خودداری کرد.

او گفت: «نه، من آزمایش شیمیایی انجام نمی دهم برای من یک رودخانه گریه کن گفت این خواننده (ترجمه ما هفتگی). وقتی دوباره از تیمبرلیک پرسیده شد، پاسخ داد: “من از انجام آزمایش شیمیایی امتناع می‌کنم.”

تبلیغات 6

محتوای مقاله

یک متصدی رستوران یک جمله تیمبرلیک در مورد مارتینی را با دیگری تأیید کرد کارمند می گوید مردماگر بیشتر می خورد، اینجا مشروب نمی خورد.

منبع دیگری گفت که تیمبرلیک یک شبه در زندان نگه داشته شد مردم که در جریان محاکمه، عضو سابق NSYNC “در حالی که دستانش در مقابل او بود” دستبند زده شد.

این منبع گفت: «او کمی ناراحت به نظر می رسید.

مطابق با ما هفتگیهمسر تیمبرلیک، بازیگر جسیکا بیل، از رفتن او به زندان ناراضی است.

“وجود داردssica خیلی ناراحته او از شنیدن این خبر شوکه شد و هیچ ایده ای نداشت که چگونه کار می کند.”. او واقعاً نگران او بود.»

تیمبرلیک اعتراف به بی گناهی کرد و وکیل او گفت: “ما در زمان مناسب حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.”

تبلیغات 7

محتوای مقاله

“من ادوارد بورک جونیور، وکیل وی در بیانیه ای به NBC News گفت: من مشتاقانه منتظر دفاع شدید از آقای تیمبرلیک در برابر این اتهامات هستم.. «در زمان مناسب حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. او در حال حاضر منتظر افشای کامل دفتر DA است.»

تیمبرلیک در اولین کنسرت خود پس از دستگیری در جمعه شب در شیکاگو، از حمایت بی دریغ جمعیت تشکر کرد.

او به حضار یادآور شد: خیلی از شما به سراغ من می آیید و می گویید من با شما بزرگ شدم. او ادامه داد: “من می خواهم هر یک از شما بدانید که من با شما بزرگ شده ام.” “شما بخش بزرگ و زیبایی از زندگی من بوده اید و گاهی اوقات نمی توانم کلماتی برای ابراز قدردانی از شما بچه ها پیدا کنم که همچنان با من سوار می شوید و با من سوار می شوید.”

در همین حال، آرکینسون در حال استراحت و لذت بردن از شهرت تازه با دوستانش در یک قایق در آخر هفته تصویر شد.

رفیق به تازگی درگذشت… او از توجهی که پس از دستگیری جاستین در هفته گذشته به خود جلب کرد، متاثر نشد. به نظر می رسد که او می داند چگونه در لانگ آیلند اوقات خوشی داشته باشد.

[email protected]

توسط ویراستاران توصیه شده است

محتوای مقاله

دیدگاهتان را بنویسید