پلیس سابق نیویورک پی دی به قتل در مثلث عشقی لزبین اعتراف کرد


محتوای مقاله

یک مثلث عشقی لزبین در خشونت فوران می کند زمانی که یک افسر آبروریز پلیس نیویورک به معشوق جدید دوست دختر سابقش شلیک می کند قبل از اینکه اسلحه را به سمت دوست دختر سابق او بچرخاند.

محتوای مقاله

ایوان وو، 34 ساله، که خارج از وظیفه بود، اعتراف کرد که در 13 اکتبر 2021 به دوست دختر سابقش جنی لی، 34 ساله، و معشوق جدید لی، جیمی لیانگ، 24 ساله تیراندازی کرده است. لی مجروح شد و لیانگ درگذشت.

بر اساس گزارش نیویورک پست، وو در دادگاه عالی بروکلین به عنوان بخشی از توافقی که منجر به گذراندن 27 سال در پشت میله های زندان می شود، اعتراف کرد.

روز دوشنبه، وو رسما اخراج شد. او به قتل عمد درجه یک و اقدام به قتل درجه دوم محکوم شد. قاضی دنی چون در 28 آگوست حکم رسمی او را صادر خواهد کرد.

با این حال، پست گزارش می دهد که قاضی ملزم به پذیرش معامله نیست.

این زن استاتن آیلند ابتدا به قتل درجه یک متهم شد و در صورت محکومیت به حبس ابد محکوم شد.

قربانی: وو به کشتن جیمی لیانگ و تلاش برای کشتن دوست دختر سابقش اعتراف کرد.  GOFUNDME
قربانی: وو به کشتن جیمی لیانگ و تلاش برای کشتن دوست دختر سابقش اعتراف کرد. GOFUNDME

پلیس می گوید وو – کهنه سرباز پنج ساله از ناحیه 72 پلیس نیویورک در پارک سان ست، بروکلین – ساعت ها بیرون خانه لی بروکلین منتظر بود. این زوج به مدت دو سال با هم آشنا شدند.

محتوای مقاله

وقتی لی با عشق جدیدش وارد شد، وو در خشم قاتل منفجر شد.

وو به خانه لی در منطقه بنسون هرست رفت و با استفاده از اسلحه پلیس به آنها شلیک کرد و آنها را کشت. او سپس منتظر ماند تا پلیس ظاهر شد و به یک کارآگاه قتل شوکه شده در صحنه اعتراف کرد.

مشخص شد که وو و لی سه هفته قبل از تیراندازی پرونده را کنار گذاشته بودند. پلیس حدس می زد که وو هنوز برای لی شمع می سوزاند و امیدوار به آشتی است.

پس از تیراندازی، وو بدون پرداخت حقوق تا پایان محاکمه جنایی تعلیق شد. سخنگوی اداره پلیس نیویورک اخراج او را تایید کرد.

روزنامه پست گزارش داد که خانواده لیانگ یک دادخواست قتل غیرقانونی علیه افسر پلیس رسوا شده و شهر تنظیم کرده اند. خانواده لیانگ ادعا کردند که پلیس می‌دانست که وو از نظر روانی مناسب نبوده و برای دیگران خطرناک است.

با این حال پلیس قاتل اسلحه خود را نگه داشت.

عقاب قانونی اپل بزرگ، سنفورد روبنشتاین، که نماینده خانواده لیانگ است، به تبلوید گفت که پرونده هنوز در حال بررسی است.

روبنشتاین گفت: «ما مشتاقانه منتظر برکناری (وو) با سوگند هستیم. اعتراف به گناه به طور قابل توجهی بر مسئولیت شهر نیویورک و پلیس نیویورک در قبال آنچه اتفاق افتاده تأثیر می گذارد.

وو تا زمان صدور حکم در بازداشت باقی خواهد ماند. از زمان بازداشت در سال 2021، او بدون قرار وثیقه در بازداشت بوده است.

[email protected]

@HunterTOSun

این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید