کمیسیونرهای هیئت مدیره پارک ونکوور با همتایان خود در مینیاپولیس دیدار می کنند


کمیسیونرها با پول خود به سیاتل سفر می کنند تا با همتایان خود در مینه سوتا ملاقات کنند، زیرا شهردار ونکوور همچنان در مورد انحلال هیئت منتخب مصمم است.

محتوای مقاله

هیئت پارک ها و تفریحات مینیاپولیس، مینه سوتا نامه ای تشویقی برای همتای خود در ونکوور ارسال کرد.

این نامه سرگشاده پاسخی بود به کن سیم، شهردار ونکوور، که در ماه دسامبر اعلام کرد قصد دارد از شر هیئت منتخب ونکوور خلاص شود.

برنان باستیاوانسکی، لورا کریستنسن و تام دیگبی، کمیسیونرهای هیئت پارک‌های ونکوور در آخر هفته با پول شخصی خود در سیاتل بودند تا با کمیسران پارک‌های مینه‌سوتا که در کنفرانس پارک‌ها و تفریحات آمریکای شمالی بزرگتر و سبزتر شرکت داشتند، ملاقات کنند.

تبلیغات 2

محتوای مقاله

در نامه ای که نام کشورهای اسکوامیش، تسلیل-واتوت و ماسکوم را ذکر می کند، آمده است: «یک ویژگی بسیار مهمی که مینیاپولیس و ونکوور مشترک هستند این است که ما در سرزمین اجداد بومی خود هستیم.

نوشته شده توسط مگ فورنی، رئیس هیئت مدیره پارک مینیاپولیس، و کتی آبن، معاون رئیس جمهور.

هیئت مدیره مینیاپولیس در سال 1883 تأسیس شد و الهام بخش ایجاد هیئت مدیره قبلی در ونکوور در سال 1888 بود.

در این بیانیه آمده است: “اولین شهروندان و اجداد ما از قبایل لاکوتا و اوجیبوه همیشه به ما گفته اند که برنامه ریزی عاقلانه مستلزم نگاه کردن به هفت نسل به عقب و هفت نسل قبل از تصمیم گیری است.” هر دو مینیاپولیس و ونکوور از هفت نسل کمیسیون‌های پارک‌ها بهره‌مند شده‌اند که با هدفی مستقل بوده‌اند: حفاظت و استفاده از زمین‌های عمومی، آب‌ها و محیط طبیعی ما.

«من معتقدم که آینده نگری بنیانگذاران ما در 140 و 135 سال پیش به نفع شهروندان هر دو شهر ما بوده است. برای نسل‌ها، شهروندان هر یک از شهرهای ما و کمیسیون‌های پارک که به نمایندگی از آن‌ها انتخاب شده‌اند، یک هدف ثابت داشته‌اند: زمین باید در امانت نگه داشته شود.

محتوای مقاله

تبلیغات 3

محتوای مقاله

«این امانتی است که همیشه باید حفظ شود. امانتی است که فراتر از لحظه است و اصلی است که نمی توان آن را شکست.»

فورنی و جین میلر، رئیس هیئت مدیره مینیاپولیس از سال 2010 تا 2018 که روز دوشنبه در سیاتل در کنفرانس پارک ها و تفریحات حضور داشتند، نتوانستند بر اهمیت مستقل ماندن هیئت های پارک تاکید کنند.

هیئت مدیره پارک مینیاپولیس یکی از بسیاری از هیئت‌های منتخب پارک در ایالات متحده است – برخلاف ونکوور، که تنها هیئت منتخب پارک در کانادا است. شورای مینیاپولیس همچنین بزرگترین شورا در ایالات متحده است.

در سال 2009، شهردار مینیاپولیس نیز ایده انحلال شورای منتخب را مطرح کرد، ایده ای که در همه پرسی بعدی به طور قاطع رد شد.

فورنی گفت: «او از استقلالی بودن ما خوشش نمی آمد. “تخته های پارک مستقل بسیار مهم هستند، این یک سیستم فوق العاده است که توانسته است از پارک محافظت کند… من درک می کنم که توسعه دهندگان زیادی در ونکوور هستند که منتظر این هستند.”

میلر، که بخش‌های شهری را در چندین شهر آمریکا رهبری کرده است، افزود: «به شما می‌گویم که مزایای فوق‌العاده یک هیئت پارک مستقل باورنکردنی است. آنها باید فقط روی مسائل پارک ها تمرکز کنند و از یکپارچگی فضاهای سبز و مناطق تفریحی شهر محافظت کنند.»

تبلیغات 4

محتوای مقاله

او به مطالعه بازدید از مینیاپولیس درباره مشاغل و ساکنان شهر اشاره کرد.

او گفت: “ما از مردم پرسیدیم که چرا در آنجا زندگی می کنند، دلیل اصلی شماره 1 به دلیل سیستم پارک است.” شهردار فعلی به من گفت که مطمئن است اگر هیئت پارک مستقل نداشتیم، هیئت های قبلی زمین های پارک را می فروختند.

بیانیه ای از دفتر سیم روز دوشنبه گفت که انتقال به مدیریت پارک به معنای “کارایی قابل توجه” در ساعات کار کارکنان است. “این در مورد دستیابی به نتایج بهتر و سریعتر برای ونکووری ها است، در حالی که دلارهای با ارزش مالیات دهندگان را پس انداز می کند.

با توجه به وضعیت بد پارک‌ها، تفریحات و زیرساخت‌های ونکوور، کاملاً روشن شده است که تغییرات اساسی در حاکمیت نه تنها ضروری است، بلکه تنها راه مناسب برای پارک‌ها و تفریحات مؤثر و کارآمد برای مردم است. ونکوور”.

اما باستیاوانسکی خاطرنشان کرد که خدمات در حال حاضر به عهده دفتر شهردار است.

“یکی از دلایلی که ما زیرساخت های در حال فروپاشی داریم این است که (نگهداری) توسط شهر اداره می شود.” او گفت. قبلاً توسط مدیریت پارک انجام می شد، اما در حدود سال 2009 تغییر کرد. در حال حاضر هزینه های نگهداری در شهر دفن شده است (بودجه). شفاف نیست.”

تبلیغات 5

محتوای مقاله

او از بسته شدن کیتس استخر در تابستان امسال به عنوان نمونه ای از سازه ای استفاده کرد که توسط هیئت مدیره پارک اداره می شود اما توسط شهرداری حمایت می شود.

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

توسط ویراستاران توصیه شده است


سایت ما را نشانه گذاری کنید و از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: اخباری را که باید بدانید را از دست ندهید — VancouverSun.com و TheProvince.com را علامت گذاری کنید و برای خبرنامه های ما در اینجا ثبت نام کنید.

شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتال از روزنامه نگاری ما حمایت کنید: فقط با 14 دلار در ماه، می توانید دسترسی نامحدودی به The Vancouver Sun، The Province، National Post و 13 سایت خبری دیگر کانادا داشته باشید. با اشتراک امروز از ما حمایت کنید: The Vancouver Sun | استان.

محتوای مقالهدیدگاهتان را بنویسید